Haber Detayı
14 Şubat 2019 - Perşembe 12:02 Bu haber 1575 kez okundu
 
Katı atık aktarma istasyonu açılıyor
Büyükşehir Belediyesi, Bozova'da yapımını tamamladığı Katı Atık Aktarma Tesisinin açılışını gerçekleştiriyor. Başkan Çiftçi, açılışa tüm Bozova halkını davet etti.
YEREL Haberi
Katı atık aktarma istasyonu açılıyor

Bozova'da şimdiye dek prestij caddesi, kent parkı, semt pazarı ve semt sahası kazandırmasının yanı sıra alt yapıda ve kırsal bölgelerdehizmetlere imza atan Büyükşehir Belediyesi, şimdi de ilçede yapımını tamamladığı Katı Atık Aktarma İstasyonunu hizmete sunuyor.

'İlçeleri ile birlikte kalkınan bir Şanlıurfa' hedefi doğrultusunda Bozova'da çalışmalarını yürüten Büyükşehir Belediyesi'nin hizmete sunacağı Katı Atık Bertaraf Tesisi, Bozova - Suruç yolu üzerinde İtfaiye bitişiğinde yer alıyor. Tesisin açılışı ise 15 Şubat 2016 tarihinde (Cuma) saat 14.30'da gerçekleştirilecek.

 

"BOZOVA HALKINA HİZMETİN EN İYİSİ YAKIŞIR"

Açılışa tüm Bozova halkını davet eden Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, ilçelerde birçok hizmeti hayata kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Bozova'da vahşi depolamanın artık son bulacağı ve hijyenik koşullarda atık aktarma tesisi ile ilçedeki katı atıkların şehir merkezine getirilerek enerjiye dönüştürüleceğini belirten Başkan Çiftçi, "Bozova halkımız hizmetin en iyisine layıktır. Bu süreçte bizlere kapılarını her zaman açan tüm Bozova halkına teşekkür ediyorum" dedi.

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı