Haber Detayı
29 Haziran 2018 - Cuma 17:21
 
Karakucak'tan öğrencilere başarı temennisi
Özel Metrolife Hastanesi Başhekimi Dr.M.Cengiz Karakucak, yayımladığı mesajında Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) girecek öğrencilere başarılar diledi.
EĞİTİM Haberi
Karakucak'tan öğrencilere başarı temennisi

Özel Metrolife Hastanesi Başhekimi Dr.M.Cengiz Karakucak mesajında: “Geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz, hem kendi geleceklerini olumlu manada şekillendirmek hem de vatanımızın ve milletimizin geleceğine hizmet etmek amacıyla eğitim-öğretimde uzun, yorucu ve belli bir gayret içinde zamanla yarış içerisindedir. Bu yarışın önemli bir süreci de sınavlar dönemidir. Öğrencilerimiz bir yıl boyunca yaptıkları emeklerinin karşılığını bu sınavlarla alırlar ve girdikleri bu önemli sınavlar sonucunda hayatlarına yön verirler.

Bu sene ilk kez yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı ‘’YKS’ ’için milyonlarca üniversite adayı öğrencilerimiz heyecanlı bir bekleyiş içerisindedir. Üniversite hayaline kavuşmak isteyen bu öğrencilerimizin mesleğin ilk basamağı olan YKS sınavında aşırı endişeden uzak, kendilerine güvenlerinin tam olması gerekir. Öğrencilerimizin istedikleri fakültelere girmeleri aileleri kadar bizleri de oldukça mutlu kılacaktır.

Üstün başarılar dilerim.” Allahım zihin açıklığı ve kolaylıklar versin.”

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı