Haber Detayı
06 Nisan 2017 - Perşembe 10:09 Bu haber 1779 kez okundu
 
Karaköprü şantiyeye döndü
Karaköprü Belediyesi, her geçen gün büyüyen ve yapılaşmanın arttığı ilçede, hizmet ağını şehrin dört bir tarafına yayarak çalışmalarını sürdürüyor. Yapılan çalışmalar vatandaşları memnun ediyor.
YEREL Haberi
Karaköprü şantiyeye döndü

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri havaların ısınması ile birlikte ilçeyi şantiyeye çevirdi. 4 ekip olarak ilçe genelinde çalışmalarını sürdüren Fen İşleri ekipleri, bir yandan yeni yol açarken, diğer yandan da alt yapısı tamamlanmış bölgelerde de kilitli parke ve kaldırım çalışmalarını sürdürüyor.

Fen İşleri ekipleri,  konutların hızla yükseldiği; Seyrantepe, Narlıkuyu ve Doğukent Mahallelerinde yeni yol açma çalışmalarını yürütürken, alt yapısı tamamlanmış; Atakent ve Doğukent Mahallelerinde de kilitli parke ve kaldırım döşeme çalışmalarını yürütüyor.

 

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, vatandaşların mağdur olmaması için ilçe genelinde 4 ekiple çalıştıklarını söyledi.

Başkan Metin Baydilli, “Karaköprü’müzü modern bir ilçe yapmak için tüm ekiplerimizle sahadayız. Yeni yapılaşmanın olduğu; Seyrantepe, Doğukent ve Narlıkuyu mahallelerimizde ekiplerimiz yeni yollar açıyor. Ekiplerimiz, alt yapısı biten Atakent ve Doğukent mahallelerinde kilitli parke döşeyerek vatandaşlarımızı çamurdan kurtarıyoruz.” dedi.

Fen İşleri ekipleri,  Başkan Metin Baydilli'nin talimatıyla program dahilinde belirlenen bölgelerde yol açma ve kilitli parke döşeme çalışmalarına hız verecek.

(Haber Merkezi)

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı