Haber Detayı
03 Mayıs 2018 - Perşembe 10:52
 
Karaköprü de Niloya müzikali çocukları coşturdu
Karaköprü Belediyesinin 23 Nisan Çocuk Bayramı haftası etkinlikleri kapsamında Niloya Müzikali’ni çocuklarla buluşturdu. Niloya şarkılarının söylendiği müzikalde çocuklar doyasıya eğlendi.
KÜLTÜR Haberi
Karaköprü de Niloya müzikali çocukları coşturdu

Karaköprü Belediyesinin 23 Nisan Çocuk Bayramı haftası etkinlikleri kapsamında ünlü çizgi dizi Niloya’nın kahramanlarının yer aldığı ‘Niloya Müzikali’ çocuklarla buluşturdu.

Mehmet Akif İnan Konferans Salonunda yapılan  ve iki seans olan etkinliğe aileler ve çocuklar yoğun ilgi gösterirken, çocuklar Niloya şarkılarıyla doyasıya eğlendi.

 

Etkinliğe katılan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, 23 Nisan etkinlikleri kapsamında Niloya’yı çocuklarla buluşturarak eğlenmelerini istediklerini ifade ederken, yoğun ilgi ve katılımdan dolayı ailelere ve çocuklara teşekkür etti.

 

Başkan Baydilli, Karaköprü Belediyesi olarak Sosyal belediyeciliğin gereği programlar düzenliyoruz. 23 Nisan haftası etkinlikleri kapsamında Çocuklarımızı unutmama adına TRT Çocukta yayınlanan Niloya müzikalini çocuklarla buluşturduk.2 seans şeklinde düzenlediğimiz müzikalde çocuklarımız doya doya eğlendiler.  Çocuklarımız eğlendiğini görmek bizi de mutlu etti. Yaptığımız işin ne kadar doğru olduğunu gördük. Karaköprü Kültür İşler Müdürlüğümüz üzerine düşeni fazlasıyla yapıyor. Ben emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İlerleyen günlerde daha güzel programları Karaköprü'müzde yapacağız" dedi

 

Etkinliğe katılan aileler güzel bir program gerçekleştiğini dile getirirken, çocuklarının bu sosyal aktivitede eğlendiğini ve güzel zaman geçirdiğini belirttiler.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı