Haber Detayı
10 Nisan 2020 - Cuma 16:25 Bu haber 218 kez okundu
 
Karaköprü’de Koronavirüs Tedbirleri En Üst Seviyeye Çıkarıldı
Karaköprü Belediyesince oluşturulan özel dezenfekte timi, yeni tip korona virüs tedbirleri kapsamında dezenfekte ve ilaçlama çalışmasını en üst seviyeye çıkardı. Ekipler, Esentepe mahallesinin ardından bugün Karşıyaka Mahallesini kapsamlı bir şekilde sterilizasyon yaptı.
GÜNDEM Haberi
 Karaköprü’de Koronavirüs Tedbirleri En Üst Seviyeye Çıkarıldı

 

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin talimatıyla oluşturulan dezenfekte timi, Esentepe mahallesinin ardından Karşıyaka Mahallesi'ni köpüklü su ve dezenfektan madde ile yıkadı. 


 
Karşıyaka Mahallesinde tüm cadde ve sokaklar ile bina girişlerinin tamamını köpüklü su ile yıkayarak ve ilaçlayarak dezenfekte eden ekipler, Koronavirüs tehdidine karşı ilçeyi temiz tutmaya devam edecek. Mahallelerinde yapılan dezenfekte çalışmalarından memnun olduklarını belirten Karşıyaka Mahalle Muhtarı Halil Fırat Gök, “Karaköprü Belediyesine bağlı ekipler bugün mahallemizde kapsamlı bir dezenfekte çalışması gerçekleştirdi. Mahallemizde, ana ve yan yollar ile kaldırımların tamamı yıkandı. Binalarımızda da girişler ve asansörler dezenfekte edildi. Bu yapılan güzel çalışmalardan dolayı Karaköprü Belediye Başkanımız Metin Baydilli ve belediye çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
 
Bu arada dezenfekte timi, plan ve program dahilinde tüm mahallelerde sterilizasyon çalışmasını ara vermeden sürdürecek.

 

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı