Haber Detayı
09 Nisan 2020 - Perşembe 17:48 Bu haber 378 kez okundu
 
Karaköprü’de Dezenfekte Timi İşbaşında
Dünyayı kasıp kavuran Koronavirüs'e tedbir almak amacıyla Karaköprü Belediyesi tarafından kurulan dezenfekte timi mahalleleri dezenfekte ederken Esentepe mahallesinde ana yol ve yan yollar ile binaların tamamında sterilizasyon çalışması yapıldı.
GÜNDEM Haberi
Karaköprü’de Dezenfekte Timi İşbaşında

Karaköprü Belediyesi Koronavirüse karşı ilçe genelinde dezenfekte çalışmalarını yoğun bir mesaiyle sürdürüyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından kurulan dezenfekte timi mahallelerde tüm ana ve yan yollar ile bina girişlerini dezenfektan ile yıkayarak sterilizasyon çalışması gerçekleştiriyor.
Dezenfekte timi Esentepe Mahallesinde cadde ve sokaklar ile bina girişlerinin tamamını yıkayarak ve ilaçlayarak dezenfekte etti.

 


 Vatandaşlar virüsün hızla yayıldığı bu dönemde her gün dezenfekte çalışması gerçekleştiren Karaköprü Belediyesi personeline teşekkür ederken, özverili çalışmalarından dolayı Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve ekibini kutladılar.
 
Karaköprü Belediyesi Dezenfekte timi tüm mahallelerde sterilizasyon çalışmasını sürdürerek Koronavirüs tehdidine karşı ilçeyi temiz tutmaya devam edecek.
 

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı