Haber Detayı
21 Nisan 2017 - Cuma 13:59 Bu haber 1028 kez okundu
 
Karaköprü’de çocuklar mini sirkle eğlendi
Karaköprü Belediyesi 23 Nisan haftası etkinlikleri kapsamında çocuklar için Mini Sirk gösterisi düzenleyerek çocukların doyasıya eğlenmesini sağladı. Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, çocukların eğlendiğini görmenin kendilerini mutlu ettiğini söyledi.
EĞİTİM Haberi
Karaköprü’de çocuklar mini sirkle eğlendi

Karaköprü Belediyesi tarafından ’23 Nisan Çocuk Bayramı’ nedeniyle etkinlikler düzenlenmeye devam ediyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından çocuk sokağında yapılan etkinliklerin ardından ilçedeki amfi tiyatro alanına çocukların eğlenmesi için mini sirk kuruldu. Çocukların büyük ilgi ve beğenisini kazanan mini sirkte palyaço, jonglör, robot ve yılan gösterisi yer alırken, çocukları eğlendirecek oyunlar oynandı. Özellikle çocukların yılan ve palyaço gösterilene büyük ilgi gösterdiği gözlendi. 2 günde ve 4 seans halinde yapılan mini sirk gösterilerine Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli de katılarak çocuklarla birlikte gösterileri izledi.

 

Karaköprü Belediyesi’nin sosyal belediyecilik faaliyetlerinin gereği olarak etkinliklerine devam ettiğini kaydeden Başkan Baydilli, özellikle çocuklara büyük önem verdilerine dikkat çekti. Başkan Baydilli şunları söyledi: “23 Nisan Çocuk Bayramı münasebetiyle biz de çocukları unutmayarak onları eğlendirecek programlar yapmaya devam ediyoruz. Buraya katılarak çocukların eğlendiklerini ve keyifli zaman geçirdiklerini görmek bizleri çok mutlu etti. Biz çocuklarımızı seviyoruz ve onlar için çalışmaya devam edeceğiz. Tüm çocukların 23 Nisan Çocuk Bayramını kutluyorum” diye konuştu.

 

Öte yandan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, tüm vatandaşları ve çocukları 29 Nisan Cumartesi günü Karaköprü Mesire Alanında yapılacak olan 6. Uçurtma Şenliği’ne davet etti.

(Haber Merkezi)

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı