Haber Detayı
10 Ekim 2017 - Salı 15:42
 
Kano Federasyonu Başkanı Kabakçı Bozova’da
Kano Federasyonu Başkanı Alper Cavit Kabakçı gençlerin kano çalışmalarını yaptığı alanı incelemek ve bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Şanlıurfa’ya geldi.
SPOR Haberi
Kano Federasyonu Başkanı Kabakçı Bozova’da

Bozova Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün genç kanocuların çalışmalarını yapması için oluşturduğu alanı inceleyen Başkan Kabakçı’ya Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş ve İlçe Müdürü Nesih Çiftçi eşlik etti.

Bozova çatakta gençlerin çalışmalarını tebrik eden Başkan Kabakçı ilçe ziyaretlerinin ardından dereceye girmiş kanocularla Şanlıurfa’ya gelerek Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’i de makamında ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, dereceye girmiş genç kanocuları tebrik ederek sohbet etti.

Şanlıurfa’da geleceğin şampiyonlarının yetiştiğini aktaran Başkan Kabakçı, kentte kanoya verdikleri desteklerinden dolayı Vali Erin’e teşekkür etti.

Başkan Kabakçı son olarak Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret ederek İl Müdürü Hakan Keşküş’e kano sporuna verdiği değer ve önemden ötürü teşekkür etti. Başkan Kabakçı İl Müdürü Keşküş’ün kanocu gençler için ürettikleri projelerin hayata geçmesi noktasında çalışmalarının hızlanması temennisinde bulundu.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı