Haber Detayı
04 Haziran 2018 - Pazartesi 14:28 Bu haber 3279 kez okundu
 
İsmail Tosun Suruç’ta
Şanlıurfa AK Partinin genç Milletvekili adayı İsmail Tosun, gece gündüz demeden seçim gezilerini sürdürüyor.
SİYASET Haberi
İsmail Tosun Suruç’ta

AK Partinin en genç Şanlıurfa Milletvekili adaylarından İsmail Tosun, Şanlıurfa il genelinde seçim çalışmalarını sürdürüyor.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı İsmail Tosun, seçim çalışmalarını gündüz Suruç ilçesi kırsalında sürdürürken, sahur vakti de Şanlıurfa’nınHaliliye ilçe Devlet Hastanesi ek binasında yatan hastaları ve hasta yakınlarını ziyaretederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Daha sonra; Kanaat Önderlerimizden Kadir’i Tarikatı Şeyhi, Şeyh Hüseyin Uçar’ıziyaret edilerek hayır duası alındı.

Genç Milletvekili adayı Tosun, seçim çalışmaları kapsamında Suruç Dolunay Köyünü ziyaret ederek, köyhalkı ile birlikte iftar edip, sonrasında uzun uzun sohbet etti.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı İsmail Tosun, Suruç Akören Köyü ve Küçük Ziyaret Köylerini ziyaret ederek köy sakinleri ile 24 Haziran seçimleri konusunda sohbet etti. Fikir alış verişinde bulunarak seçim günü sandık başına giderek Cumhurbaşkanlığı seçiminde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve Milletvekili seçimlerinde de AK Partiye oy vermeleri ricasında bulunuyor.

 

24 Haziran’da Cumhurbaşkanımıza ve AK Partiye oy vermenizi istiyoruz

Her gittiği yerde AK Parti hizmetlerini anlatan genç aday İsmail Tosun, “Sadece sağlık yatırımlarını görmezden gelmesek bile AK Partiye oy vermemize yeter. Çünkü AK Parti hükümetleri olarak insanımıza verdiğimiz sağlık hizmetini devletin sağladığı bir lütuf değil, bir hakkın teslimi olarak görüyoruz. AK Parti iktidarından önce hastahane kapılarında uzayıp giden kuyruklar vardı.Parası olmayanların hastahane kapılarından geri çevrildiği, bebeklerin ve cenazelerin rehin tutulduğu bir Türkiye vardı. Artık o günleri ülke olarak geride kaldı. Devlete ait Hastahaneler tek çatı altında toplandı. Özel kuruluşlardan yararlanma imkânı getirildi. AK Parti iktidarında kamu veya özel demeden Hastahanelerin kapısı herkese açıldı. Rehin kalmalar, senet vermeler ortadan kalktı. Bu konuları büyüklerimiz, yaşlılarımız çok iyi bilir. Sadece bunları düşünsek bile AK Partiye ve partinin başındaki kurucusu olan Recep Tayyip Erdoğan’a oyunu vermelidir. Bizde sizlerden 24 Haziran’da Cumhurbaşkanımıza ve AK Partiye oy vermenizi istiyoruz” dedi.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı