Haber Detayı
06 Haziran 2019 - Perşembe 13:26 Bu haber 833 kez okundu
 
‘İlaçlama ekibi sahada çalışıyor’
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı İlaçlama birimi ekibiyle bir araya gelip, devam eden çalışmaların daha da hız kazanması talimatını verdi.
YAŞAM Haberi
‘İlaçlama ekibi sahada çalışıyor’

Eyyübiye’de haşereyle mücadele konusunda merkez ve kırsal mahallelerde çalışma yürüten ekipler, belirlenen program dahilinde mahalle ve sokaklarda ilaçlama çalışmasını yürütürken, vatandaşlar tarafından gelen talepleri de yerine getiriyor. İlaçlama birimi ekibinin çalışmalarını gecenin bir vakti yerinde denetleyen Başkan Kuş, son olarak ekiple bir araya gelip devam eden çalışmaların daha da hız kazanmasını istedi. Göreve geldiklerinde 5 araçla ilaçlama çalışmalarının yürütüldüğünü belirten Başkan Kuş, kısa süre içinde araç filosunu 20’ye çıkardıklarını söyledi. Gece gündüz demeden ekiplerin çalışma yürüttüğünün altını da çizen Başkan Kuş, “Vatandaşlarımız müsterih olsun. Ekiplerimiz gece gündüz çalışıyor. İnşallah çok kısa süre içinde bu çalışmanın semeresini de görecekler” dedi.

 

Gerek temizlik gerekse de ilaçlama noktasında çok ciddi çalışmamız var diyen Başkan Kuş, “Çok hızlı ve bilinçli bir şekilde gece gündüz demeden çalışmalarımızı yürütüyoruz. Merkez ve kırsal mahallelerde yürütülen çalışmaların daha da hız kazanmasını için talimat verdik. Daha yaşanılabilir bir Eyyübiye için mücadele veriyorsak bunun için de temizlik şart. İnşallah devam eden çalışmalar daha da hız kazandığında daha temiz bir Eyyübiye’yi de hep birlikte göreceğiz” dedi. 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı