Haber Detayı
18 Mayıs 2018 - Cuma 09:40 Bu haber 1268 kez okundu
 
Hatay’ın AK adayı seçim turunda
Hatay'ın AK adayı Süleyman Karadeniz, Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Borsasını ziyaret etti. AK aday Karadeniz ziyaretinde, mensubu olduğu AK Partiye ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedi.
SİYASET Haberi
Hatay’ın AK adayı seçim turunda

1959 yılında Hatay’ın Kumlu ilçesinde doğan ve halen Reyhanlı’da yaşayan AK aday Süleyman Karadeniz, evli 6 çocuklu.

 

Çiftçilikle uğraşan ve Ziraat Odasında ve Amik Ovası Çiftçi Birliğinde, çiftçilerin sıkıntılarını bilen ve yaşayan birisi olarak tarım konusunda çok ciddi projeleri olduğunu söyleyen AK Parti Hatay Milletvekili aday adayı Karadeniz, Cumhurbaşkanımızın Başbakanlığı döneminde çiftçilerin sorunlarını, başta Amik Ovası olmak üzere bir dosya halinde Cumhurbaşkanımıza sunarak, Amik Ovasında çiftçinin yüzünü güldürecek birçok yeniliğe vesile olmasıyla da tanınıyor ve çevresinde seviliyor.

 

Aynı zamanda AK Parti kurucu üyesi olan 27.Dönem Hatay Milletvekili aday adayı Süleyman Karadeniz, 2004 - 2009 yılları arasında İl Genel Meclis üyeliği yaptığını, çok güzel hizmetlere vesile olduklarını, eğitim ulaşım ve sosyal alanlarda hizmetlerde bulunduğunu, ayrıca Vakıf kurucusu ve yöneticisi olarak yurt içi ve yurtdışı faaliyetlerinde bulunduğunu belirtiyor.

 

Şuan halen AK Parti Hatay il delegesi olduğunu belirten AK Parti Hatay Milletvekili aday adayı Süleyman Karadeniz, “AK Partinin neferiyim. Recep Tayyip Erdoğan’a gönülden bağlıyım ve bu trene sonradan binen değil, en başından beri bu trende olanlardanım. Nasib olur ve uygun görülürsem, Milletvekili olarak ta memleketime, insanlarıma, ülkeme hizmet etmeye devam ederim” dedi.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı