Haber Detayı
26 Nisan 2017 - Çarşamba 10:06 Bu haber 1486 kez okundu
 
Haliliye belediyesinden yol çalışması
Haliliye Belediyesi kırsal mahallelerde sürdürdüğü yol yapım çalışmaları kapsamında, Göktepe ve Sefalı mahallelerinde başlattığı stabilize yol çalışmalarıyla mahallelerin çehresini değiştiriyor.
YEREL Haberi
Haliliye belediyesinden yol çalışması

Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde merkez ve kırsal mahallelerde aynı anda farklı ekipler tarafından sürdürülen yol yapım çalışmaları, devam ediyor. İlçe genelindeki yol ağını genişletmek, vatandaşların ihtiyaç duyduğu yol çalışmalarını sağlamak amacıyla ekipler, yeni yol açma, kilitli beton parke ve stabilize yol yapım çalışmalarını ilçenin farklı noktalarında devam ettiriyor.

Kırsal mahallelerde 5 ayrı ekipler 5 bölgede aynı anda sürdürülen yol yapım çalışmaları kapsamında ekipler; Sefalı, Göktepe, Aşağı İçkara, Terzi mahalleleri ile Uluhan Mahallesine bağlı Bettik Sokakta stabilize çalışmalarını devam ettiriyor.

 

Sefalı kırsal Mahallesinde sürdürülen yol çalışmalarıyla ilgili açıklama yapan Mahalle Muhtarı Mehmet Kubat, “Sayın başkanımıza çok çok teşekkür ediyoruz. Allah kendisinden razı olsun. Bize taziye evi yaptı. Dört mezramızda dahil olmak üzere yollarımızı yapıyor” dedi.

 

Göktepe kırsal Mahallesindeki çalışmalarla ilgili de Mahalle Muhtarı Hüseyin Yalçın, “Haliliye Belediyesi tarafından mahallemizin yolları yapılıyor. Allah razı olsun. Köy halkı çok memnun ve Fevzi Demirkol başkanımıza teşekkür ediyoruz” diye konuştu. 

Kaynak: Editör:
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı