Haber Detayı
31 Mayıs 2018 - Perşembe 09:10 Bu haber 2091 kez okundu
 
Halil Özcan Çarşı Bölgesinde Esnafı Ziyaret Etti
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan Haşimiye ve Yıldız Meydanı bölgesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Özcan, vatandaşların AK Parti’ye olan teveccühünün arttığını söyledi.
SİYASET Haberi
Halil Özcan Çarşı Bölgesinde Esnafı Ziyaret Etti

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili 27. Dönem Milletvekili Adayı Halil Özcan Haşimiye ve Yıldız Meydanı bölgesinde ziyaretlerde bulundu. İş yerlerini gezen Özcan, yoldan geçen vatandaşlarla da sohbet etti. esnaf ve vatandaşlara 24 Haziran seçimlerinin Şanlıurfa ve Türkiye için önemini anlatan Halil Özcan vatandaşlardan destek istedi.

 

AK Vekil Halil Özcan Şanlıurfa ve Türkiye genelinde AK Parti ile ilgili algılar yapılmaya çalışıldığını anlattı. Yapılan algıların sokakta yansımasının olmadığını ifade eden Özcan, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Allaha çok şükür yüzümüzün akıyla Şanlıurfalı hemşerilerimizin karşısına çıktık arkadaşlarımızın da gördüğü gibi. O algıların, asılsız aslı astarı olmayan algıların ne esnafımızda ne de Şanlıurfalı hemşerilerimizde var. Bir ekonomik saldırı oldu Allaha şükür ki esnafımız ve vatandaşımız bunların bir oyun dış güçlerin bir oyunu olduğunu biliyor.  Eskiye oranla vatandaşlarımızın hem AK Parti’ye hem de liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a daha fazla sahip çıkacağını hem söylemlerinden hem de gözlerinden anlıyoruz.  Allaha çok şükür esnaf ziyaretimizi Haşimiye Yıldız Meydanı bölgesinde gerçekleştirdik. Buradan da Harran ve Eyyübiye bölgesine kırsal mahallelerimize gideceğiz. Durak yok yola devam diyoruz. Vakit Şanlıurfa vakti, vakit Türkiye vakti, vakit birlik beraberlik kardeşlik ve huzur vakti. Allahın izni ile Şanlıurfalı hemşerilerimiz de bu konuda hem duyarlı, hem de kendilerinin yanımızda olduğunu gördük çok mutlu olduk. Gerçekten moralimiz yüksek. Allah’ın izni ile 24 Haziran’da Şanlıurfa’da istediğimiz sonucu alacağız. Bunu da bütün Türkiye’ye ve Cumhurbaşkanımıza hediye edeceğiz dedi.” 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı