Haber Detayı
30 Nisan 2019 - Salı 10:39 Bu haber 795 kez okundu
 
Güzel sanatlar kursu başlıyor
Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetleri sürdüren İpekyol Gençlik Merkezi, gençlere yönelik olarak ücretsiz güzel sanatlara hazırlık eğitimlerine başlıyor.
EĞİTİM Haberi
Güzel sanatlar kursu başlıyor

“Gençlerimizin serbest zamanlarını sadece sosyal, sportif, kültürel ve sanatsal faaliyetlerle geçirmeleri bizim için yeterli değildir” diyen İpekyol Gençlik Merkezi Müdürü Müslüm Aktabur, şunları kaydetti, “Gençlerimizi aynı zamanda milli ve manevi değerlerine sahip çıkan vatanına, milletine, devletine ve bayrağına bağlı iyi ve örnek bir insan olmasına da katkıda bulunmak istiyoruz.

Gençlik ve Spor Bakanlığının misyonu ve vizyonu doğrultusunda gençlere sahip çıktık, sahip çıkmaya devam ediyoruz.  Bu doğrultuda gençlerimiz ilgi duydukları ve yetenekleri doğrultusunda Güzel sanatlar bölümlerini kazanmak için her yıl çok miktarda ücret ödeyerek güzel sanatlara hazırlık eğitimlerinden Müzik ve Resim eğitimi almaktadırlar. Ancak biz İpekyol Gençlik Merkezi olarak gençlerimize hizmeti ayaklarına ücretsiz olarak getirmeye çalışıyoruz. Uzman eğitimcilerin vereceği eğitimler sınırlı sayıda olup gençlerimizin istifade etmeleri için İpekyol Gençlik Merkezine bekliyoruz, Gençlerimiz ve velilerimiz bilgi için 0414 351 07 22 numaralı telefonu arayarak bilgi alabileceklerini belirtmek istiyorum”  dedi. 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı