Haber Detayı
23 Eylül 2021 - Perşembe 12:13
 
Gözü Yaşlı Annenin Feryadı: ''Kızımı Kaybetmek İstemiyorum''
Şanlıurfa’da bir annenin gözyaşlarıyla birlikte dudaklarından süzülen tek cümle ‘’Ben kızımı kaybetmek istemiyorum’’
YEREL Haberi
Gözü Yaşlı Annenin Feryadı: ''Kızımı Kaybetmek İstemiyorum''

 

Şanlıurfa’da maddi durumunun yetersiz olduğunu belirten gözü yaşlı acılı annenin hasta olan kızı için verdiği mücadele yürekleri dağladı.

 

İddiaya göre, hasta olan kızını devlet hastanesine götüren anne, kızının daha sağlıklı daha temiz bir ortamda tedavi görmesi için hastanede yatırmak istedi. Ancak hastaneden, acılı annenin bu isteğine ‘’Boş Yatak Yok’’  yanıtı verildi.

 

KIZIMI KAYBETMEK İSTEMİYORUM

 

Gözü yaşlı anne, kızının bir an önce tedavi görüp sağlığına kavuşması için vermiş olduğu yaşam mücadelesi yürekleri dağlarken yetkililere şöyle seslendi:  Ben kızımı kaybetmek istemiyorum ne olur bize yardım edin. Kızım hem hastalık nedeniyle hem de çaresiz kalışımızdan dolayı büyük bunalım geçiriyor.

 

BENDE KIZIMDA ÖLMEK İSTİYORUZ

 

Yetkililerden yardım isteyen anne İmran Kaplan,’’ artık ben de kızımda ölmek istiyoruz, ama ölemiyoruz". Bunalıma giren kazım intihar etmek istiyor. Kızımı devlet hastanesine götürdüm bana verilen cevap şu oldu: ‘’Boş Yatak Yok’’ Maddi durumum yetersiz olduğundan tedavi masraflarını karşılayamıyorum. Yardım istiyorum, kızımı Özel Hastaneye de götüremiyorum. Artık ne kızımın ne de benim gücümüz kalmadı. Bende o da ölmek istiyoruz.

 

           

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı