Haber Detayı
23 Mayıs 2020 - Cumartesi 21:15 Bu haber 1011 kez okundu
 
Genel Başkan Neşet Doğan’dan Ramazan Bayramı Mesajı
Ülkem Partisi Genel Başkanı Neşet Doğan Ramazan Bayramı vesilesiyle yazılı mesaj yayımlayarak’’Toplum olarak birlik ve beraberliğimizi pekiştirmeye daha çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde unutmamalıyız ki, bayramlar sevinçleri paylaşma ve dayanışma günleridir. ‘’İfadelerini kullandı.
SİYASET Haberi
Genel Başkan Neşet Doğan’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Ülkem Partisi Genel Başkanı Neşet Doğan yayımladığı mesajında şu sözlere vurgu yaptı;

 

‘’Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise cehennemden kurtuluş olan sevgi, merhamet ve bereket ayı Ramazan-ı Şerif’i geride bırakmanın üzüntüsünü hissederken, mübarek Ramazan Bayramı’na kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sabır ve tevekkülle geçirdiğimiz Ramazan Ayı’nda tuttuğumuz tüm oruçları Allah-u Teâlâ kabul etsin. Korona virüs ile mücadele içerisinde olduğumuz zor bir dönemden geçiyoruz. ve Sağlık Bakanlığımızın almamızı istediği tedbirler sayesinde inşallah bu sıkıntılı dönemi bir an önce atlatmış olacağız. Bu süreçte maalesef hayatını kaybeden vatandaşlarımız oldu ve pandemi nedeniyle birçok vatandaşımız da hastanelerde tedavi görmektedir. Bayramlar bir arada olmayı, büyüklerimizin ellerini öpmeyi, küçüklerimizin başlarını okşamayı gerektirir. Ama pandemi nedeniyle alınan tedbirlere uymak ve virüsü kontrol altında tutmak amacıyla bu bayramın biraz farklı kutlanacağını dile getiren Genel Başkan Neşet Doğan mesajına şu sözlerle devam etti;

 

Ramazan Bayramı'nın manevi ikliminin herkesi kuşatmasını, milletimizi iyilikte, doğrulukta ve hayırda buluşturmasını İçinde bulunduğumuz kutsal günlerin, ülkemize, İslam dünyasına ve tüm insanlığa barış, huzur, istikrar ve refah getirmesini, dünyanın çeşitli bölgelerinde yaşanan acıların sona ermesini temenni ediyorum.

 

Dini bayramlarımızın, özünde var olan değerlerle, herkese insani sorumluluklarını hatırlatan bir yönü bulunmaktadır. Vatandaşlarımızın bunun şuuruyla, gönül ve ruh birliği içinde Bayram günlerini maneviyatına uygun şekilde değerlendireceklerine yürekten inanıyorum"

 

Bu duygularla bütün Ülkem vatandaşının Ramazan Bayramı'nı kutluyorum.’’ Dedi.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı