Haber Detayı
30 Nisan 2017 - Pazar 13:15 Bu haber 1512 kez okundu
 
Gençler hünerlereni sergiledi
Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı faaliyet gösteren Karaköprü Çadır Gençlik Merkezi gençleri hünerlerini sergiledi.
SPOR Haberi
Gençler hünerlereni sergiledi

Karaköprü Çadır Gençlik Merkezinde resim kursuna katılan öğrenciler 5 aylık çalışmalarını PiazzaAVM’de vatandaşın beğenisine sundu.

Sergi açılışına Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş, Akçakale Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Şevket Saruhan Hamavioğlu, Şube Müdürü Murat Önen, Şube Müdürü Emrah Yaşar, Şube Müdürü Abuzer Çiftçi, Karaköprü Çadır Gençlik Merkezi Müdürü Abdullah Canbeyli ve gençler katıldı.

Yaklaşık 100 eserin beğeniye sunulduğu sergi vatandaşın yoğun ilgisini görürken İl Müdürü Keşküş, gençleri ve Karaköprü Çadır Gençlik Merkezi çalışanlarını tebrik etti.

Tabloları tek tek inceleyen İl Müdürü Keşküş, gençlerin resim alanında başarılı olduğunu ve yapılan tabloların el emeği göz nuru olduğunu söyledi.

Sergi alanında gençlerle vakit geçiren İl Müdürü Keşküş, hatıra fotoğrafı ile sergi alanından ayrılırken vatandaşın mutlaka bu sergiyi gezmesi gerektiğini aktardı. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı