Haber Detayı
29 Şubat 2020 - Cumartesi 17:48 Bu haber 708 kez okundu
 
Gelecek Partisi Şanlıurfa’da Resmen Kuruldu
Eski başbakanlardan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu önderliğinde kurulan Gelecek Partisi Şanlıurfa’da resmen kurulduğunu açıkladı.
SİYASET Haberi
Gelecek Partisi Şanlıurfa’da Resmen Kuruldu

 

 

 

 

Gelecek Partisi Şanlıurfa il başkanı olarak görevlendirilen Dr. Abdullah Yeşil il binasında düzenlediği basınla tanışma toplantısında Gelecek Partisinin Cuma günü Haliliye seçim kuruluna müracaatı yaptıktan sonra resmen kurulduğunu açıklayarak sözlerine öyle devam etti;

 

‘’Türkiye çok sıkıntılı bir süreçten geçiyor. Bu süreçle beraber biz de bu ülkenin yönetimine katkıda bulunmak amacıyla yeni bir parti kurduk.  

 

Bu vesileyle bugün de Şanlıurfa İl Başkanlığımızı resmi olarak kurmuş bulunmaktayız. Öncelikle İdlip’te dünyanın her tarafında şehit olan kahraman Mehmetçiklerimize Allahtan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı diliyorum. Yaralı olan kahraman Mehmetçiklerimize de Yüce Rabbimizden acil şifalar diliyorum. Bu ağır şeyin bedelini Türkiye Cumhuriyeti alacağını biliyoruz. Dolayısıyla şehitlerimize de ayrı ayrı Allahtan rahmet diliyoruz. Bildiğiniz gibi Şanlıurfa İl Teşkilatı Cuma günü itibarıyla resmi olarak kuruldu. Şanlıurfa Valiliği’ne ve Haliliye Seçim Kuruluna evraklarımız verildi. Tekrar ülkemize, milletimize ve şehrimize hayırlı olsun.’’ Diyerek açıklamalarını sonlandırdı.

 

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı