Haber Detayı
30 Mayıs 2018 - Çarşamba 13:46 Bu haber 1420 kez okundu
 
Fakıbaba,Eyyübiye belediyesinin kitap otağını gezdi
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ile birlikte Kitap Otağını gezip incelemelerde bulundu. Kısa süre içinde vatandaşların hizmetine sunulacak Kitap Otağı bölgede bir ilk olma özelliği de taşıyor.
YAŞAM Haberi
Fakıbaba,Eyyübiye belediyesinin kitap otağını gezdi

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı  Ahmet Eşref Fakıbaba, AK Parti Eyyübiye İlçe Teşkilatıyla istişare toplantısına katıldı. 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel seçimleri öncesi çalışma temposunu artıran Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı  Ahmet Eşref Fakıbaba, bir yandan ilçe ilçe dolaşırken diğer yandan teşkilat mensuplarıyla da sık sık bir araya geliyor. Bakan Fakıbaba son olarak Eyyübiye İlçe Teşkilatıyla Eyyübiye Belediyesi Kitap Otağında bir araya geldi. AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal, İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Salih Saraç, Eyyübiye Kadın Kolları Başkanı Gülten Balcı, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve teşkilat üyeleri katıldığı istişare toplantısı sonrası Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ile birlikte Kitap Otağı gezen ve incelemelerde bulunan Bakan Fakıbaba hayranlığını dile getirip Başkan Ekinci’ye teşekkür etti.

Kısa süre içinde yapımı tamamlanan ve açılışa hazır hale getirilen Kitap Otağı’nda faydalanacak vatandaşların ikramı da belediye tarafından karşılanacak. Konuyla ilgili Bakan Fakıbaba’ya bilgi veren Başkan Ekinci,” Gençlerimiz ve vatandaşlarımız faydalansın diye ilçe genelinde bir çok Gençlik Merkezimizi hizmete açtık. Türkiye’nin en genç nüfusuna sahip ilçelerinden biri olarak gençliğe yatırımımız devam edecek.” Dedi.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı