Haber Detayı
28 Şubat 2019 - Perşembe 23:08 Bu haber 1395 kez okundu
 
Eyyübiyelilerden Kuş’a sevgi seli
Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, 31 Mart yerel seçimlerinde AK Partiye destek ve dua için dur durak bilmeden çalışıyor.
SİYASET Haberi
Eyyübiyelilerden Kuş’a sevgi seli

Vatandaşların esnafların ve özellikle çocukların büyük sevgi gösterisinde bulunduğu Kuş kendisine gösterilen ilgiye teşekkür etti.

 

Seçim çalışmaları kapsamında ağırlık verdiği esnaf gezileri kapsamında ilçenin tarihi ve turistik Balıklıgöl platosunda yer alan Dergâh Çarşısını gezen ve vatandaşlarla sohbet eden AK Aday Kuş, daha sonra ise yine yerli ve yabancı turistlerin uğrak caddesi olan Eyüp Peygamber Caddesi ile İmam Keskin Buğday Pazarı caddesini gezdi.

 

 Esnaflarla ve vatandaşlarla hal hatır soran ve onların öneri ve temennilerini dinleyen AK Aday Kuş bölge esnafına “Hayırlı Olsun”  temennisinde bulundu.

 AK Başkan Adayı Kuş, “Tevazu, Samimiyet ve Gayretle”  sloganı doğrultusunda Gönül Belediyeciliği düsturuyla çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini belirterek, Eyyübiye’yi Türkiye’nin en iyi ilçeleri arasına koymayı hedeflediklerini söyledi.

 

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı