Haber Detayı
01 Kasım 2019 - Cuma 13:38 Bu haber 677 kez okundu
 
Eyyübiye’nin tanıtımı yapıldı
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Ankara'da düzenlenen tanıtım günleri fuarına katılarak tanıtım materyallerini vatandaşa dağıtarak Eyyübiye'ye davet etti.
YEREL Haberi
Eyyübiye’nin tanıtımı yapıldı

Ankara’da 4 gün sürecek olan, Şanlıurfa kültür, turizm ve lezzet festivali Ankara'daki Alfa Altınpark Fuar Merkezinde düzenlenen açılış töreniyle start aldı. Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş ta tanıtım günlerine katılıp, fuara gelen vatandaşlara Eyyübiye'yi tanıttı. Gelen misafirlere tanıtım materyalleri veren Başkan Kuş, vatandaşları tarihi, dini ve kültürel değerleriyle turizmin başkenti olarak gösterdikleri Eyyübiye'ye davet etti.

 

Kuş," Eyyübiye huzurun ve muhabbetin de başkentidir. Eyyübiye'yi, Şanlıurfa'yı sadece Türkiye'ye değil dünyaya tanıtmamız lazım. İnşallah el birliğiyle ilimizi tanıtma noktasında güzel çalışmalara imza atmaya hep birlikte devam ederiz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül ile 3 Merkez İlçe el ele vererek ve tabiki diğer ilçelerimizle birlikte ilimizi Dünya’ya tanıtıp, inşallah ilimize daha fazla sayıda turist gelmesini sağlarız. İlimize gerçekleşecek turist akını ekonomi olarak kentimize geri dönecektir. Burada da en çok esnafımız faydalanacaktır. Biz bunun çabası içindeyiz. İnşallah el birliğiyle ilimizi tanıtmaya devam edeceğiz" dedi. 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı