Haber Detayı
11 Mayıs 2019 - Cumartesi 10:26
 
Eyyübiye kırsalında ilk kez yapılacak
Eyyübiye Belediyesi tarafından organize edilen Grup yürüyüş konserine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Etkinlikte konuşan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, “Yine Eyyübiye Belediyesi olarak bir ilki gerçekleştireceğiz. Ramazan programını ilk defa kırsala taşıyacağız. Eyyübiye kırsalı ile merkezi ile birdir” dedi.
YAŞAM Haberi
Eyyübiye kırsalında ilk kez yapılacak

Balıklıgöl platosu Hamarat Eller çarşısında düzenlenen etkinlik yaklaşık 2 saat sürerken, etkinliğe Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş ve eşi Zekiye Kuş, Eski AK Parti İl Başkanı Cuma Ağaç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri ile vatandaşlar katıldı.

Eserlerin sık sık alkışlarla kesildiği konserde konuşan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, “Ramazan-ı şerife bizi kavuşturan yüce rabbime sonsuz şükranlarımızı iletiyoruz. Çok değerli kardeşlerim, ağabeylerim Ramazan demek sabır demek, ramazan demek kardeşlik demek ihlas, birlik ve beraberlik demek. Bu programı yapan ve bizimde ev sahipliği yaptığımız bu programı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e başkanımıza borçluyuz. İlk günden şunu ifade ettik; üç merkez ve Büyükşehir Belediye Başkanı olarak birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceğiz ve Şanlıurfalı kardeşlerimize hizmet edeceğiz. Çok şükür bunu yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Ramazan birlik ve beraberlik dedik. Cenabı Mevla’m bugünlerin yüzü suyu hürmetine birlik ve beraberliğimizi daim eylesin, inşallah ramazanı layığı ile yaşamayı nasip eylesin. Değerli kardeşlerim tabi biz Eyyübiye Belediye Başkanlığı olarak Büyükşehir Belediye Başkanlığımızın öncülüğünde ilk programımızı burada yapıyoruz. Yine Eyyübiye Belediyesi olarak bir ilki gerçekleştireceğiz. Ramazan programını ilk defa kırsala taşıyacağız. Eyyübiye kırsalı ile merkezi ile birdir. Ramazan programını düzenlerken merkez ve kırsal ayırımı yapılmaması hususuna özen gösterdik. İnşallah kırsal mahallelerimizde de ramazan etkinlikleri düzenleyeceğiz. Ben Grup Yürüyüş’e de teşekkür ediyorum. Sizlere de bu anlamlı günde bizlere eşlik ettiğiniz için şükranlarımızı sunuyorum.” dedi.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı