Haber Detayı
04 Ekim 2019 - Cuma 10:16 Bu haber 891 kez okundu
 
Eyyübiye’de 3 parkın yapımı sürüyor
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Park Bahçeler Müdürlüğü tarafından Asya mahallesinde yapımına başlanılan 3 park alanında incelemelerde bulundu.
YEREL Haberi
Eyyübiye’de 3 parkın yapımı sürüyor

Park Bahçeler Müdürlüğü tarafından Asya mahallesinde yapımına başlanılan 3 parkın yapımı devam ediyor. İlçe genelinde sürdürülen çalışmaları yerinde inceleyen Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Eyyübiye Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü tarafından Asya mahallesinde yapımına başlanılan yeni park alanlarında da incelemelerde bulundu. Mahalle Muhtarı Ahmet Çağan ve teknik ekiple birlikte çalışmaların başladığı alanları gezen ve vatandaşlarla buluşan Başkan Kuş, vatandaşların alanın genişletilmesi talebini de anında yerine getirerek, ilgililere talimat verdi. 5148, 5149 ve 5157. Sokaklardaki iki ayrı yerde başlanılan yeni park alanlarının kısa süre içinde bölge sakinlerinin hizmetine gireceğini belirten Başkan Kuş, buldukları her alanı değerlendirdiklerini söyledi.

 

Kuş, “1 Nisan’dan sonra tüm mahallelerimizi muhtarlarımızla birlikte gezdik ve sıkıntılarını not etmiştik. Asya mahallemizde de park sıkıntısı talebini almıştık. Çok şükür talimatımızı verdik. Asya mahallemize 3 park yapıyoruz. İnşallah bir aya kadar da bu parklarımızı mahallemize ve bölge sakinlerimize kazandırmış olacağız. Bunun yanı sıra vatandaşlarımızın kilitli beton parke taşı talebi olmuştu. Onu da inşallah önümüzdeki hafta da parke taşı çalışmalarına başlayacağız. Kısa süre için de mahallemizin tüm eksikliklerini gidermiş olacağız” dedi. 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı