Haber Detayı
15 Nisan 2019 - Pazartesi 10:25
 
Eyyübiye belediyesinde komisyonlar oluştu
Eyyübiye Belediye Meclisi 1. Oturumu gerçekleşti. Gerçekleşen 1. Oturumda Eyyübiye Belediyesi Meclis Başkan Vekili, Encümen Üyeleri ve komisyonlar oluşturuldu.
GÜNDEM Haberi
Eyyübiye belediyesinde komisyonlar oluştu

Eyyübiye Belediye Meclisi tarafından Komisyon üyelerinin tamamının kabulü ile oluşturulan üyeler:

 

EYYÜBİYE BELEDİYESİ 1. VE 2. BAŞKAN VEKİLLERİ

1- Ahmet Kenan Kayral

2- 2. Ali Çiftçi

 

MECLİS ASİL VE YEDEK KATİPLER

1. Mahir Öge

2. Gülten Balcı

3. Murat Karadaş

4. Abdulkadir Karakeçili

 

ENCÜMEN ÜYELERİ

1- Abdulkadir Akbaş

2- İbrahim Dağ

3- Abdullah Samak

 

BAYINDIRLIK VE İMAR KOMİSYON ÜYELERİ

1- Faruk Mehmet Akçal

2- Ali Çiftçi

3- Ali Malkoç

4- Ayat Alpak

5- Mahir Öge

 

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYON ÜYELERİ

1- Sait Kaya

2- Necmettin Sağlam

3- Yakup Kılıç

4- Mustafa Fidanoğlu

5- Mehmet Demir

 

EMLAK İSTİMLAKALTYAPI VE GECEKONDU İLE MÜCADELE KOMİSYONU ÜYELERİ

1- İzzet Çiftçi

2- Halil Müjde

3- Ahmet Saçaklı

4- Mehmet Çelik

5- Ömer Sapan

 

AR-GE KOMİSYON ÜYELERİ

1- Hasan Karataş

2- İbrahim Halil Güneş

3- Mehmet Sel

4- Mahmut Binici

5- Seydi Modanlı

 

KADIN ERKEK FIRSAT EŞİTLİĞİ VE AİLE KOMİSYONU ÜYELERİ

1- Gülten Balcı

2- Halil Müjde

3- İbrahim Halil Güneş

4- Mehmet Demir

5- Ali Malkoç

 

YAŞLILAR VE ENGELLİLER KOMİSYON ÜYELERİ

1- Gülten Balcı

2- Abdulkadir Akbaş

3- Murat Karadaş

4- Ahmet Çoban

5- Mahmut Binici

 

KENTSEL ESTETİK KOMİSYONU

1- Ahmet Kenan Kayral

2- Ahmet Haşim İnan

3- Ahmet Çoban

4- Sinan Yavuz

5- Serdar Şeyhanlıoğlu

 

MADDE BAĞIMLILARI İLE MÜCADELE KOMİSYON ÜYELERİ

1- Sinan Yavuz

2- Ali Çiftçi

3- Hüseyin Yıldırım

4- Ayat Alpak

5- İsmail Özbek

 

TARIM VE HAYVANCILIK KOMİSYONU ÜYELERİ

1- Hüseyin Yıldırım

2- İzzettin Çiftçi

3- Mehmet Çelik

4- Seydi Modanlı

5- İsmail Özbek

 

MEDYA TANITIM KOMİSYONU ÜYELERİ

1- İbrahim Halil Beyaz

2- Mustafa Korkmaz

3- Abdulkadir Karagekeçili

4- Mehmet Sel

5- Ahmet Kenan Kayral

 

ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU ÜYELERİ

1- Necmettin Sağlam

2- Mustafa Korkmaz

3- İbrahim Dağ

4- Abdullah Samak

5- Ömer Sapan

 

KÜLTÜR VE TURİZM KOMİSYONU ÜYELERİ

1- Abdulkadir Karakeçili

2- Sait Kaya

3- Ahmet Haşim İnan

4- Serdar Seşyhanlıoğlu

5- İbrahim Halil Beyaz

 

GENÇLİK SPOR VE EĞİTİM KOMİSYONU ÜYELERİ

1- Mustafa Fidanoğlu

2- Hasan Karataş

3- Mahir Öge

4- Yakup Kılıç

5- Ahmet Saçaklı

 

SOSYAL HİZMETLER KOMİSYON ÜYELERİ

1- Faruk Mehmet Akçal

2- Murat Karadaş

3- Hüseyin Algın

4- Şükran Yetim

5- İbrahim Halil Güneş

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı