Haber Detayı
31 Mayıs 2018 - Perşembe 09:08 Bu haber 1586 kez okundu
 
Ertürk Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Sedat Ertürk, 24 Haziran seçimleri için çalışmalarını sürdürüyor.
SİYASET Haberi
Ertürk Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Sedat Ertürk, 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimler için çalışmalarını sürdürüyor. Önceki dönem AK Parti Şanlıurfa Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yürüten ve 24 Haziran seçimleri için Milletvekili aday adayı olup, aday gösterilen Sedat Ertürk, seçim ziyaretlerini sürdürüyor.

 

Ev ve esnaf ziyaretleri yapan AK aday Sedat Ertürk, her gittiği yerde AK Partinin iktidara geldiği andan itibaren Türkiye’deki değişimleri ve Şanlıurfa’ya yapılan yatırımları hatırlattığını belirterek, “24 Haziran seçimleri ülkemiz ve milletimiz açısından çok önemli. Her seçim bizler için önemli ancak bu seçim çok daha önemli. Zira 24 Haziran’da Cumhurbaşkanlığı sistemine geçiş olacak. Cumhurbaşkanımızı da seçeceğiz, Milletvekillerimizi de seçeceğiz” dedi.

 

24 Haziran’da sandık başına gittiklerinde oylarını AK Partiden ve Sayın Cumhurbaşkanımızdan yana kullanmalarını önerdiğini söyleyen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Sedat Ertürk, “24 Haziran’da adeta ümmetin geleceğini, tabi öncelikle kendimizin, çocuklarımızın, şehrimizin, milletimiz ve ülkemizin kaderini belirleyeceğiz. Ya Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a oy verip, huzur ve refahın artmasına devam diyeceğiz, yada kendi ellerimizle ülkemizi düşmanlarımıza teslim edeceğiz ki Allah'u Teala o günleri göstermesin inşallah” diye konuştu.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı