Haber Detayı
08 Şubat 2019 - Cuma 12:49
 
Ekinci, ‘talepleri yerine getiriyoruz’
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Hayati Harran-i mahallesinde incelemelerde bulundu. Başkan Ekinci,” Periyodik bir şekilde yapılan hizmetlerin dışında bizlere gelen talepleri de bir bir yerine getirdik” dedi.
YAŞAM Haberi
Ekinci, ‘talepleri yerine getiriyoruz’

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci beraberindekilerle birlikte Hayati Harran-i mahallesinde yapılan çalışmaları denetledi. Mahalle Muhtarı Fethi Kaya’yı ziyaret eden Başkan Ekinci, yapılan çalışmaları yerinde inceledi. İlçenin en büyük mahallelerinden biri olma özelliğini de taşıyan mahallenin tamamına hitap edebilecek büyüklükte Çok amaçlı Salon kazandıran Başkan Ekinci, inşaatı devam eden salonda da çalışmaları denetledi. Salonunda kısa süre içinde faaliyete gireceğini belirten Başkan Ekinci, vatandaşlarla da sohbet edip taleplerini dinledi.

 

Çok Amaçlı Salon inşaatını bitme aşamasını geldiğini belirten Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, “Bugüne kadar mahallemize yapılan çalışmaların dışında bizlere gelen çok amaçlı salon talebi de yerine getirildi. İnşallah kısa süre içinde de bu salonumuzu halkımızın hizmetine sunacağız. Hayati Harran-i mahallemiz nüfus bakımından da çok büyük bir mahalle ve onlara uygun büyüklükte çok amaçlı salonu inşa ettik. Öncelikle mahallemize hayırlı uğurlu olsun diyoruz. Sorunların iletilmesi konusunda ve bu çok amaçlı salonun yapılması ve takibinde emeği geçen mahalle muhtarımıza da çok teşekkür ediyoruz. Umarım kısa bir süre içerisinde açılışı yapılır. Hüseyin Oruç Camii ile beraber güzel bir külliyede mahallemize kazandırılmış olacaktır”dedi.

 

Mahalle Muhtarı Fethi Kaya ise Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye teşekkür etti. 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı