Haber Detayı
30 Mart 2017 - Perşembe 11:51 Bu haber 1410 kez okundu
 
Dr.M.Cengiz Karakucak’ın Regaip Kandili mesajı
Özel Metrolife Hastanesi Başhekimi Dr. M.Cengiz Karakucak Regaip Kandili vesilesiyle bir mesaj yayımladı.
KÜLTÜR-SANAT Haberi
Dr.M.Cengiz Karakucak’ın Regaip Kandili mesajı

Özel Metrolife Hastanesi Başhekimi Dr. M.Cengiz Karakucak Regaip Kandili mesajında şu ifadelere yer verdi:  “Müslümanlar için rahmet, bereket ve mağfiret ayları olan üç aylara kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Regaib Kandili ile başlayıp Kadir Gecesi ile sona eren üç aylar, Müslümanlar için manevi bir hasat mevsimidir.

Müslümanlar arasında yardımlaşma, dayanışma, hayır ve iyilik duygularının artarak yoğunlaştığı kandil gecelerinde; sevgi, hoşgörü, kardeşlik, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesini diliyorum. Mübarek üç aylar ve içerisinde barındırdığı kandiller; insanların kalplerini yakınlaştıran, dostluk, komşuluk, akrabalık ve kardeşlik duygularını artıran, maneviyatımızın aydınlanmasına vesile olan özel ve güzel gecelerdir.

Bu özel gecelerin, gönüllerimize huzur, insanlığa barış ve dünyaya adalet getirmesini diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle başta Şanlıurfalı hemşehrilerim olmak üzere ülkemizin ve tüm İslam aleminin mübarek üç aylarını ve Regaib Kandilini tebrik ediyor, saygılar sunuyorum” 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı