Haber Detayı
08 Ekim 2017 - Pazar 09:52
 
Derman Haliliye Ak Parti gençlik kollarına aday oldu
Ahmet Can Derman AK Parti Haliliye İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
SİYASET Haberi
Derman Haliliye Ak Parti  gençlik kollarına aday oldu

Derman, yaptığı açıklamada, AK Parti Haliliye İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına aday olduğunu söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gençlere önem verdiğini ve bu nedenle aday olma kararı aldığını ifade eden Derman, şöyle konuştu:

"AK Parti'nin bir neferi olarak Ak gençliğe hizmet için iddialıyım.20 Eylül 2017 de adaylık başvurusunda bulundum. Bilindiği gibi Şanlıurfa’mız Türkiye’nin en genç nüfusa sahip ilidir. Böyle olunca bir genç olarak bu dava da benim de katkım olması gerektiğini düşündüğüm için aday olmaya karar verdim. 22 yaşındayım, küçük yaşta Ak davaya gönül verdim ve hep bu davanın bir neferi oldum, olmaya da devam edeceğim. Bu dava mazlumların, yoksulların davasıdır. Bu davayı hep sevdim, gün geçtikçe de sevgim büyüdü. Sayın Cumhurbaşkanımızın gençlere verdiği önemi inşallah boşa çıkarmayacağım. Diğer aday arkadaşlara başarılar dilerim."

Ahmet Can Derman 1995 Yılında Şanlıurfa’nın Haliliye İlçesine bağlı Derman Mahallesinde doğdu.Harran Üniversitesi Birecik Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümünü bitirdi.Halen Urfa’da yayın yapan yerel bir haber sitesinin editörlüğünü yürütmektedir.

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı