Haber Detayı
10 Nisan 2017 - Pazartesi 14:35 Bu haber 1658 kez okundu
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şanlıurfalılarla Buluşacak
Urfa'nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 97. yıl dönümü etkinliklerine katılacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 11 Nisan Salı günü (Yarın) Şanlıurfalılarla buluşacak.
GÜNDEM Haberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şanlıurfalılarla Buluşacak

Büyük buluşma öncesi Büyükşehir Belediyesi, miting alanındaki meydan düzenlemelerini tamamlayarak hazırlıkları gözden geçirdi.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 11 Nisan'da Nevali Hotel arkasında yer alan alanda Şanlıurfalılara seslenecek. Kurtuluşun 97. yıl dönümü etkinliklerine katılacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın buluşması öncesi tüm hazırlıklar tekrardan gözden geçirildi. Büyükşehir Belediyesi, miting alanındaki çevre düzenlemelerine ağırlık vererek meydan düzenlemelerini tamamladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Şanlıurfalılarla buluşma saati ise 14.00 olarak belirlendi.

 

BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN BULUŞMAYA DAVET

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın her fırsatta Şanlıurfa'ya geldiğine dikkat çeken Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, "Cumhurbaşkanımız Şanlıurfa'yı çok seviyor. Bu anlamda Salı günkü buluşmamıza tüm Şanlıurfa halkını davet ediyoruz" dedi.

Kaynak: Editör:
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı