Haber Detayı
29 Mart 2017 - Çarşamba 09:11 Bu haber 1165 kez okundu
 
Çiftçi Karaköprü Belediyespor'a başarı diledi
Karaköprü Belediyespor'un şampiyonluk yolunda son viraja girmesinden dolayı takımı ziyaret eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, futbolculara başarı diledi.
SPOR Haberi
Çiftçi Karaköprü Belediyespor'a başarı diledi

Karaköprü Belediyespor'un antrenmanını izleyen Başkan Çiftçi: "Son kalan iki maçını da kazanarak 3. lige çıkmasını istiyoruz. Şampiyonluğa oynayan takımımıza başarılar diliyoruz" dedi.

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Akçakale Belediye Başkanı Abdüllhakim Ayhan, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve Büyükşehir Belediye Meclis Başkanvekili Nihat Kılıç'la birlikte Karaköprü Belediyespor antrenmanını izleyen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, takım oyuncularına şampiyonluk yolunda başarılar diledi.

Faruk Çelik Spor tesislerinde teknik heyet ve futbolcularla bir araya gelen Başkan Çiftçi: "Bal liginde liderliğe oynayan Karaköprü Belediyespor'umuzu ziyaret ettik. Son kalan iki maçını da kazanarak 3. lige çıkmasını istiyoruz. Şampiyonluğa oynayan takımımıza başarılar diliyoruz. Karaköprü'ye, tesislere ve Şanlıurfa'mıza şampiyonluk yakışır. Karaköprü Belediyespor'un şampiyon olmasıyla beraber Siverekspor da bal ligine çıkacak. Ayrıca U 19 liginde lider bitiren ve U 17' de şuan lider olan Karaköprü Belediyespor'umuzu tebrik ediyoruz" diyerek Şanlıurfa'nın tüm takımlarının yükselmesini arzuladıklarını sözlerine ekledi. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı