Haber Detayı
22 Mayıs 2018 - Salı 01:34 Bu haber 1245 kez okundu
 
Çiftçi: AK kadrolar için durmak yok, yola devam
24 Haziran seçimleri için yoğun çalışma temposunu sürdüren Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, partisinin aday listesinin hayırlara vesile olmasını diledi. AK kadroları tebrik eden Başkan Çiftçi, "Biz, büyük bir aileyiz. Şanlıurfa'mız 24 Haziran'da tercihini yine istikrardan yana kullanacaktır" dedi.
SİYASET Haberi
Çiftçi: AK kadrolar için durmak yok, yola devam

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, açıklanan aday listelerini değerlendirdi. Türkiye'nin dört bir yanında memnuniyetle sonuçlanan listelerin Şanlıurfa durağında ise aday adayı olan 304 ismin tamamına teşekkür eden Başkan Çiftçi, "Partimize yönelik böylesine yoğun bir katılımın olması bizleri çok memnun etmiştir" dedi.

 

"BİZ, BÜYÜK BİR AİLEYİZ"

AK Parti'nin her zaman halkın sesine kulak veren bir duruşla hareket ettiğini de sözlerine ekleyen Başkan Çiftçi, "Şanlıurfa'mız ve ülkemiz 24 Haziran'da çok önemli bir döneme daha giriyor. İstikrarın, doğru adresin ve milletin partisi olan AK Parti'miz tüm ülkemiz genelinde olduğu gibi Şanlıurfa'mızda da aday listesini açıkladı. Ben aday adayı olan tüm 304 arkadaşımıza teşekkür ediyorum. Şimdi birlik ve beraberliğimizi sürdürme zamanı. Hepimiz birlikte hareket ederek, partimizin 24 Haziran'da en iyi sonuçlar alması için çalışmaya devam edeceğiz. Mahalle mahalle, kırsal ve şehir merkezi demeden her zaman olduğu gibi halkımızla yine hasbihal edeceğiz. 24 Haziran'ın önemini halkımıza tekrar tekrar anlatacağız. Ben biliyorum ki Şanlıurfalı hemşehrilerim her zaman olduğu gibi kararını yine kendilerinin evi olan AK Parti'den yana kullanacaktır. Tüm AK kadrolara çalışmalarında başarılar diliyorum" diye konuştu.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı