Haber Detayı
28 Ekim 2020 - Çarşamba 23:44 Bu haber 3430 kez okundu
 
Ceylanpınar Ehline Emanet…
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ceylanpınar İlçe Başkanı Hüseyin Akkuş, Ceylanpınar için gereken her şeyi yapmaya hazır olduklarını belirtti.
SİYASET Haberi
Ceylanpınar Ehline Emanet…

İsmail TABA- CEYLANPINAR/ Ankara Genel Merkezin belirlediği ve delegelerin oyu ile Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP ) Ceylanpınar ilçesi 8.olağan kongresinde ilçe başkanlık görevine getirilen Hüseyin Akkuş,  Ceylanpınar kaderine terk edilmiş bir ilçe olarak değil, cazibe merkezi haline getirilebilecek hedeflerle Ceylanpınar ilçesini layık olduğu yere taşıma amacını güderek bu doğrultuda yetkili mercilerle koordineli bir şekilde büyük bir azim ve şevkle çalışmalarını sürdürdüklerinin altını çizen Başkan Akkuş  şu sözlere vurgu yaptı:

 

‘’Amacımız halkımıza hizmet etmek, insanların yığılan sorunlarına çözüm bulabilmek. Ceylanpınar ilçemizin yaşadığı sorunlarla gündeme gelmesinden ziyade daha çok kat ettiği gelişmelerle, refah yaşam şartlarıyla gündeme gelmesini istiyoruz. Bunun için de elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız.

 

Kepezin arkasındaki mesire alanı ile ilgili güzel bir projemiz var. Kendi haline bırakılmış görüntüsünü ortadan kaldırmayı ve halkımızın bu alandan daha çok faydalanmasını sağlamayı hedefliyoruz. Mesire alanını halkımızın gerek dinlenme, doğadan faydalanması olsun gerekse aileleri ile vakit geçirip piknik yapabilecekleri halka açık bir alan haline getirmek istiyoruz.’’ Sözleriyle açıklamasını sonlandırdı.

 

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı