Haber Detayı
01 Mart 2019 - Cuma 13:56 Bu haber 982 kez okundu
 
Cevheri, çalışmalarını Siverek ve Hilvan’da sürdürdü
Siverek ve Hilvan’da vatandaşlarla bir araya gelen Sabahattin Cevheri, her iki ilçenin kalkınması için değişimin şart olduğunu söyledi.
- Haberi
Cevheri, çalışmalarını Siverek ve Hilvan’da sürdürdü

Saadet Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sabahattin Cevheri, seçim çalışmalarına devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında Siverek ve Hilvan ilçelerine giden Sabahattin Cevheri esnaf, vatandaş, muhtarlar ve STK'lar ile bir araya geldi. Büyük bir sevgi ve coşku ile karşılanan Cevheri, Siverek ve Hilvan’ın değişim için kararını şimdiden verdiğini söyledi.

 

'Sorunların çözümü değişimle başlar'

Gittiği her yerde vatandaşların tam desteğini alan Sabahattin Cevheri’nin son durağı Siverek ve Hilvan oldu. Her iki ilçede vatandaşlarla bir araya gelen Cevheri, ilçelerin sağlıklı bir şekilde geleceğe taşınabilmesi için birlik ve beraberlik içinde çalışmanın şart olduğunu söyledi. Cevheri’ye ilçelerinin birçok sorunla boğuştuğunu söyleyen vatandaşlar, var olan sorunların çözülmesi için destek olacaklarını söyledi.

 

'Mahalli seçimler siyaset üstüdür'

Çalışmalar kapsamında Siverek Ticaret ve Sanayi Odasını da ziyaret eden Cevheri, Mahalli seçimlerin siyaset üstü bir olay olduğunu belirterek, “Mahalli seçimleri siyasi seçimler olarak görmüyorum. Çöp toplayan, yeşil alan yapan güzel imar veren birebir bütün insanlar için ortak olan hizmettir.” diye konuştu.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı