Haber Detayı
28 Mart 2017 - Salı 12:06 Bu haber 3631 kez okundu
 
CAN-DER görevlilere seslendi
Ayşe öğretmenin hayatını kaybettiği yola bir tepki de CAN - DER’den geldi.
GÜNDEM Haberi
CAN-DER görevlilere seslendi

Geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa Karaköprü ilçesine bağlı Demircik Mahallesinde yolun dar olmasından dolayı meydana gelen trafik kazasında geç öğretmen hayatını kaybetmişti. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Canbeyliler Derneği (CAN-DER) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Dağ , “Yetkililerin bu yol ile ilgili gerekli çalışmaları bir an önce yapması gerekiyor” dedi.

Trafik kazalarına sebebiyet veriyor

Dar ve bir tarafı uçurum olan yolun kazalara sebebiyet verdiğini belirten İbrahim Dağ, yetkilileri göreve davet ederek gerekli çalışmaları yapmaları konusunda uyarıda bulundu. “Demircik (Canbek) Köyü ve diğer köy yolları arası dar ve uçurum olmasından dolayı sık sık trafik kazaları meydana geliyor.” diyen Dağ, “Yaşanan trafik kazalarının önüne geçmek amacıyla yolun genişletilmesi ve bariyerlerin döşenmesi gerekiyor” dedi

.

Ayşe öğretmeni unutmadı

Söz konusu yolda gerekli çalışmaların hızlı bir şekilde yapılması gerektiğini vurgulayan Dağ, “Bu konuda yetkililerin biran önce çalışma yapması bekleniyor. Geçtiğimiz hafta içerisinde meydana gelen trafik kazasından dolayı köy öğretmeniz Ayşe öğretmenimiz hayatını kaybetti. Böyle üzücü olayların bir daha yaşanmaması için gerekli önlemlerin alınmasını istiyoruz.” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı