Haber Detayı
12 Ağustos 2017 - Cumartesi 12:16
 
Büyükşehir yapıyor onlar konuyor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan prestij caddesine Ceylanpınar Belediyesi tarafından konulan reklam akıllarda soru işareti olarak kaldı.
GÜNDEM Haberi
Büyükşehir yapıyor onlar konuyor

Haber Merkezi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin bütün ilçelere yaptığı prestij caddeleri bitirildi. Bitirilen prestij caddelerinden biri de Ceylanpınar ilçesine yapılan prestij caddesiydi. Bitirilen prestij caddesi bitirildikten sonra bazı ilginç görüntüler ortaya çıktı. Ceylanpınar İlçe Belediyesi prestij caddesi projesinin kendisine aitmiş gibi göstermek için yolun ortasına Ceylanpınar Belediyesi yazılı beton bariyer yerleştirdi.

İşi başkası yaptı reklamı kendisi yapıyor

Şanlıurfa’nın bütün ilçelerine tek tek yapılan prestij caddeleri Türkiye’de belediyecilik anlamında önemli projeler olarak ön plana çıkıyor. Bu önemli projenin hayata geçirildiği ilçelerden biri de Ceylanpınar ilçesi; bitirilen bu projede ortaya bazı ilginç görüntüler ortaya çıktı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yola Ceylanpınar İlçe Belediyesi kendi reklamını yerleştirdi. Yapılan bu hareket akıllarda soru işareti olarak kalırken bazı vatandaşlar ilçe belediyesinin hizmet üretememesinden dolayı böyle bir şeye başvurduğunu iddia etti.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı