Haber Detayı
10 Nisan 2020 - Cuma 16:32 Bu haber 214 kez okundu
 
Büyükşehir Akçakalede'de Dezenfekte İstasyonu Kurdu
Şanlıurfa'da şehir merkezinin yanı sıra ilçelerde de dezenfekte istasyonları kuran Büyükşehir Belediyesi, bu kez Akçakale'de aynı uygulamasını hayata geçirdi. İlçede ayrıca ücretsiz maske dağıtımına da başlandı.
GÜNDEM Haberi
Büyükşehir Akçakalede'de Dezenfekte İstasyonu Kurdu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde yoğunluğun yaşandığı her alanda dezenfekte çalışmalarına düzenli olarak devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün talimatları ile araç dezenfekte istasyonları açan Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde aynı uygulama çerçevesinde bu kez Akçakale'de dezenfekte istasyonu kurdu. 


Dezenfekte solüsyonu içeren ve ince püskürtme tekniği kullanan ULV cihazıyla uygulamasını yapan Büyükşehir ekipleri, Akçakale'de de tüm detayları gözden geçirerek çalışmasına devam etti. Büyükşehir ekipleri ilçede ayrıca yine Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Kadın Destek Merkezlerinde üretimi yapılan maske dağıtımını da gün boyunca sürdürdü. 
Büyükşehir ekiplerinin çalışmalarını inceleyen Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya da yaklaşımlarından dolayı Başkan Beyazgül'e ve ekibine teşekkür etti. 

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı