Haber Detayı
06 Haziran 2018 - Çarşamba 23:47
 
Birinci olan öğrenciler ödülleri aldı
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılı içerisinde okul birincisi öğrencilere yönelik başlattığı 'Birincilik Senden Ödül Büyükşehir'den' kampanyası ile 700 öğrenciye ödülleri takdim edildi.
EĞİTİM Haberi
Birinci olan öğrenciler ödülleri aldı

Eğitime ve öğrencilere yönelik çalışmaları ile gerek bölgede gerek ise Türkiye genelinde adını sıkça duyuran Büyükşehir Belediyesi, gençleri ve öğrencileri motive etmek için bir çok projeyi yürütüyor. Bu kapsamda İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile başlattığı  'Birincilik Senden Ödül Büyükşehir'den' kampanyası kapsamında kent merkezine bağlı 3 ilçedeki 8,9,10,11 ve 12. sınıf öğrencilerinden birinci olan 700 gence ödülleri verildi.

 

Ahmet Akif İnan Konferans Salonunda gerçekleştirilen ödül verme törenine katılarak başarılı olan öğrencileri tebrik eden Başkan Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman yanlarında olduklarını belirtti.

 

Burada bir konuşma yapan Başkan Nihat Çiftçi, "Bu önemli günlerde Aileniz ve sevdikleriniz ile Ramazan Bayramını yaşamanızı yüce Rabbimden niyaz ediyorum. İlerleyen günlerde okullarımız sezonu kapatacak ve karneleriniz alacaksınız. İnşallah bu başarılarınız hep daim olur ve her zaman bir ileriye taşırsınız. Bizler Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman sizlere destek vermeye hazırız. Ve destek vereceğiz, yeter ki sizler okullarınızda başarılı olun bu bizler için yeterli. Yaz aylarını güzel geçirmeniz için Büyükşehir Belediyesi olarak spor, kültür, sanat ve gençlik adına bir çok kurslar, bir çok çalışmalar başlattık. Burada kendinize katkıda bulunacak branşlara yönelmenizi temenni ediyorum" şeklinde konuştu.

 

Büyükşehir Belediyesine teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Canbek'te, "Büyükşehir Belediyemiz bizlere her konuda yardımcı oluyor. Tüm projelerimize destekte bulunarak gençlerimizin eğitim ve öğrenimde bir adım ileriye gitmesi için ellerinden gelen tüm çabayı sergiliyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyemize, Başkanımız Nihat Çiftçi'ye ve ekibine sonsuz teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.

 

Ayrıca Ödül töreni sonrası Büyükşehir Belediyesinin yaz okullarına katılmak isteyen öğrenciler için stantlar kurularak başvuruları alındı

 

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı