Haber Detayı
07 Aralık 2017 - Perşembe 09:58
 
Birecik OSB’ye Doğalgaz Müjdesi
Şanlıurfa'nın Birecik İlçesinde Organize Sanayi Bölgesinde 110 hektarlık alana doğalgaz çalışmasının yapılması için ihale yapılacak.
İLÇELER Haberi
Birecik OSB’ye Doğalgaz Müjdesi

BOTAŞ Genel Müdürlüğü Konferans Salonunda yapılacak olan Doğal Gaz Çelik Boru Hatları Sistemleri Yapımı İşi İhalesi 21 Aralıkta yapılarak ve 10 gün içinde yer teslimi yapılacak.

Birecik Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürü Mehmet Yılmaz yaptığı açıklamada, "Birecik Organize Sanayi Bölgesinde alt yapı çalışmalarının hızla devam ediyor, doğalgaz boru hattının yapım işi ihalesinin tamamlanması ile büyük bir mesafe kat edeceğiz  ilçemiz adına hayırlı olmasını diliyorum."dedi.

Ayrıca Yılmaz konuşmasının sonunda "Birecik OSB’nin mevcut duruma gelmesinde büyük emekleri olan Kaymakamımız Sayın Kadir Perçi ile Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Müslüm Acar’a teşekkür ederim." dedi.

Birecik Kaymakamlığından ihale ilgili yaptığı açıklamada,

"110 Hektarlık alana kurulan, ilçemiz ekonomisine büyük katkı sağlayacağı öngörülen ve birçok işsize iş kapısı açacak olan Birecik Organize Sanayi Bölgesinde altyapı çalışmaları hızla sürerken Birecik ilçesi OSB Doğal Gaz Boru Hatları yapım işi 4734 sayılı kamu ihale kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

BOTAŞ Genel Müdürlüğü Konferans Salonunda yapılacak olan Doğal Gaz Çelik Boru Hatları Sistemleri Yapımı İşi İhalesi 21.12.2017 Perşembe günü saat 14:00’da yapılacak, sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlanacaktır." denildi.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı