Haber Detayı
30 Mart 2020 - Pazartesi 13:59 Bu haber 1393 kez okundu
 
Bir Tedbirde Manifaturacılardan
Şanlıurfa Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Dernek Başkanı İbrahim Halil Beyaz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Evdekal kampanyasına destek olmak için esnaflarının dükkânlarını 1 haftalığına kapatmaya davet etti.
- Haberi
Bir Tedbirde Manifaturacılardan

Şanlıurfa Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı Beyaz sosyal medya hesabından yaptığı açıklama da şu ifadelere yer verdi.

 

Saygıdeğer Manifaturacı ve Tuhafiyeciler Esnaf Odası Üyelerimizin Dikkatine ?Kardeşlerim çağın (Covid-19) virüsü, sıkıntılı bir durum oluşturmuştur. Bende sizin bir kardeşiniz olarak lütfen bir hafta veya 10 gün işyerlerimizi kapatalım. Esnaf olarak bizde SAĞLIĞIMIZ ICİN EVDE KAL diyerek bu zor süreci evde geçirelim. İnanın çok tehlikeli bir süreç yaşıyoruz. Esnafımızla,yaptığımız telefon görüşmelerinde..! Kapatma kararı çoğunluk olarak alınmıştır. Bu karara genel olarak uymamız gerektiğini size bildiririm. Lütfen bu sıkıntılı haftayı evde kalarak zamanımızı geçirelim. Kritik bir haftaya giriyoruz. Ben bu süreç de bir esnaf olarak işyerimi kapatarak evde kalacağım. Sizinde bu karara uyarak gerekeni yapmanızı sizden Rica ediyorum.” Diyerek sözlerini tamamladı.

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı