Haber Detayı
01 Mart 2019 - Cuma 10:31 Bu haber 1270 kez okundu
 
Beyazgül’e bir destekte Belediye-İş sendikasından
AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, STK ziyaretleri kapsamında Belediye-İş Şanlıurfa Şubesini ziyaret ederek Şube Başkanı Adem Şiltak ve sendika temsilcileriyle görüştü.
SİYASET Haberi
Beyazgül’e bir destekte Belediye-İş sendikasından

Seçim çalışmaları kapsamında şuana kadar 8 ayrı ilçede seçim bürosu açılışı yapan, vatandaşlarla ve esnaflarla iç içe olan onların dilek ve önerilerini dinleyen AK Başkan Adayı Beyazgül’e bir destekte sendikalardan geldi.

 

Tevazu, samimiyet ve gayretlere 31 Mart yerel seçimlerinde “Gönül Belediyeciliği” yapmak üzere sendika temsilcilerinden destek isteyen AK Başkan Adayı Beyüzgül’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Belediye-İş Şanlıurfa Şube Başkanı Adem Şiltak, ”Sizi sendikamızda ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak belirlenmenizden duyduğumuz memnuniyeti ifade ederek bu yolculukta size başarılar diliyorum” dedi.

 

Belediye-İş Şanlıurfa Şubesine ve Başkan Adem Şiltak’a kabullerinden dolayı teşekkür eden AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, “Sendika temsilcileriyle birlikte oldukça faydalı bir toplantı yaptık. Onlarla görüş alışverişinde bulunduk. Bende bir işçiyim. Onların sorunlarını iyi biliyorum inşallah bu sorunların çözümü konusunda beraber mücadele edeceğiz” diye konuştu. 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı