Haber Detayı
18 Nisan 2017 - Salı 09:43 Bu haber 1556 kez okundu
 
Beyazgül; ‘Bu başarı halkımızın başarısıdır’
Türkiye’de gerçekleştirilen 16 Nisan referandum oylamasında sonuç değerlendirmesi yapan Şanlıurfa Ak Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, kazananın halk olduğunu söyledi.
SİYASET Haberi
Beyazgül; ‘Bu başarı halkımızın başarısıdır’

Bu başarının halkın başarısı olduğunu vurgulayan Beyazgül, " 16 Nisan 2017 tarihinde yapılan Halk oylamasında halkımızın çoğunluğu EVET yönünde oy kullanarak anayasada sistem ile ilgili değişiklik onaylanmıştır. Şanlıurfa Türkiye ortalaması ve bir önceki seçiminde üstünde EVET oyu kullanmıştır. Harran İlçemizde de yüksek bir oran yakalamıştır. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Sistem değişikliğinin daha güçlü ve istikrarlı bir Türkiye getireceğine inancımız tamdır. Bu nedenle öncelikle Şanlıurfalı hemşerilerimize ve halkımıza teşekkür ediyorum. Yine bu seçimde fedakarca çalışan teşkilat üyelerimize İl ve İlçe ana kademe, Kadın Kolları, Gençlik Kolları Başkan ve yönetimlerine, Meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. Tüm bu kurumlarla birlikte çok güzel bir ekip çalışması yaptığımız Milletvekilleri ve Belediye Başkanlarımıza teşekkür ediyorum.

Yine seçimin görünmez kahramanları Muhtarlarımız ve sivil toplum kuruluşlarına da, Kanaat önderlerimize teşekkür ediyorum.

Başarı sıralamasında Şanlıurfa’yı ilklere taşıyan Türkiye’nin en büyük mitinglerinden birini gerçekleştiren Şanlıurfa her türlü takdir ve teşekküre en fazla layıktır.

Tevazu içinde Şanlıurfa halkına daha fazla hizmet etme sorumluluğumuz daha da artmıştır. Şanlıurfa’nın sorunlarını biliyoruz. Yine halkımızın sorunlarını biliyoruz, bundan böyle aynı ekip ruhu ile sorunların çözümüne odaklanacağız.

Bu arada bu seçim esnasında bizleri yalnız bırakmayan Basın mensuplarına Teşekkür ediyorum.” diyerek sözlerine son verdi

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığında yapılan Basın toplantısına Milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı, AK Parti İlçe Başkanları, İlçe Belediye Başkanları ve Teşkilat üyeleri katıldı. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı