Haber Detayı
17 Mart 2017 - Cuma 10:32 Bu haber 1429 kez okundu
 
Baydilli Muhtarlardan destek istedi
Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ilçedeki mahalle muhtarlarını ziyaret ederek daha iyi hizmet almak ve refaha ulaşmak için 16 Nisan'daki halk oylamasında 'evet' oyu vermelerini ve mahallelerindeki vatandaşlara anlatmalarını istedi
SİYASET Haberi
Baydilli Muhtarlardan destek istedi

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli 16 Nisan'da yapılacak olan cumhurbaşkanlığı sistemi halk oylaması ile ilgili destek turlarına dur durak bilmeden devam ediyor. Karaköprü'de çalmadık kapı ve sıkmadık el bırakmamak için gece gündüz çalışan Başkan Baydilli, esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdürerek 'evet' oyu için destek istiyor.

Atakent Mahalle Muhtarı Hasan Gümük, Şenevler Mahalle Muhtarı Feyat Çiftçi, Güllübağ Mahalle Muhtarı Ahmet Çiftçi ve Akpiyar Mahalle Muhtarı Ömer Kara'yı ziyaret eden Başkan Baydilli, mahallelerin temsilcileri konumundaki muhtarlardan halk oylamasında neden evet denmesi gerektiğini mahallelerindeki vatandaşlara anlatması için destek istedi.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli muhtarları ziyaret ederek mahallelerinde yapılan çalışmalar hakkında istişare ettiklerini, bunun yanında mahallenin sorun ve taleplerini dinlediklerini kaydederek muhtarların mahallelerdeki temsilcileri olması nedeniyle kendileri için değerli olduklarının altını çizdi.

Başkan Baydilli, "İlkbaharın gelmesiyle tüm mahallelerimizde çalışmalarımıza hız verdik. Bu konuyla ilgili muhtarlarımızla bilgi alışverişinde bulunduk ve taleplerini dinledik. Bunun yanında 16 Nisan günü yapılacak olan ve ülkemizin geleceği için önemli olan halk oylamasında evet oyuna destek vermelerini istedik. Karaköprü'müzde gece gündüz vatandaşlarımıza ulaşıp yeni Cumhurbaşkanlığı sistemini anlatıyoruz ama ulaşamadığımız yerlere de muhtarlarımızın ulaşıp vatandaşlarımıza bu sistemin getirilerini anlatmasını istedik. Özveriyle çalışan tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Başkan Baydilli'ye muhtarları ziyareti esnasında Belediye Başkan Yardımcıları ile Belediye Meclis Üyeleri de eşlik etti.  

Kaynak: Editör:
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı