Haber Detayı
28 Temmuz 2018 - Cumartesi 12:54
 
Başkan Yıldız, İlçe Başkanlarını topladı
AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız başkanlığında ilçe başkanları istişare toplantısı düzenledi.
SİYASET Haberi
Başkan Yıldız, İlçe Başkanlarını topladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından görevi tevdi edilen AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Dün akşam saatlerinde GAP TAEM’de AK Parti Şanlıurfa İlçe Başkanlarıyla bir araya gelen Başkan Yıldız ilçelerin durumu ve 24 Haziran seçimleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine geçişte Şanlıurfa’da yapılacak olan yeni dönem atılım çalışmaları, ilçelerin siyasi ve fiziki durumları, mevcut sorunlar ve çözüm önerileri gibi birçok konu hakkında kapsamlı bir toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıyla ilgili açıklamada bulunan Başkan Yıldız; “AK Parti toplumun ihtiyaç duyduğu bütün alanlarda reformlar yapmayı sürdürüyor. Bizde Şanlıurfa’da yeni dönemde hem merkez hem de ilçelerimizde yeni reformlarla Şanlıurfa’mızı Türkiye’nin yaşanabilir en güzel şehirleri arasında görmek için ilçe başkanlarımızla kapsamlı bir çalışma yürütüyoruz.  Şanlıurfa’da partimizin çıtasının yükselmesi adına merkez ve ilçe başkanlarımızla bir ekip olarak çalışıyoruz.  İnşallah daha güzel hizmetler yapacağımıza inanıyorum. Katılımlarından dolayı bütün İlçe Başkanlarıma teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Başkan Yıldız, Yaklaşık 4 saat süren toplantıda ilçe çalışmaları ve ilçelerin durumu hakkında ilçe başkanlarından brifing aldı.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı