Haber Detayı
27 Kasım 2020 - Cuma 15:57 Bu haber 1306 kez okundu
 
Başkan Vekili Şov mu Yaptı… Aile Hayla Mağdur
Ceylanpınar Belediyesi yetkililerinin kameralar önüne geçip Yıldırım ailesine yardım eli uzattıklarını ve sahip çıktıklarını söyleyerek objektifler karşısında poz vermeleri mağdur aileyi çileden çıkardı.
YEREL Haberi
Başkan Vekili Şov mu Yaptı… Aile Hayla Mağdur

 

Ceylanpınar ilçesine bağlı Mevlana mahallesinde ikamet eden 4 çocuk babası Süleyman Yıldırım geçtiğimiz günlerde yetkililere seslenerek mağduriyetini dile getirdi. Ceylanpınar Belediye başkanı Feyyaz Soylu’nun şehir dışında olması münasebetiyle Ceylanpınar Belediye yetkilileri kameralar karşısına geçerek; ‘’mağdur aile için gereken ne varsa yapacaz’’ sözünü vermişti.

 

 

Ceylanpınar Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Geçen kameralar kapandıktan sonra Yıldırım ailesine verdiği sözleri yerine getirmemesi, mağdur ailenin düştüğü duruma kulak tıkayarak aileyi aşağılaması üzerine baba Süleyman Yıldırım daha da çıkmaza sürüklenirken birde bunun üzerine havaların soğumaları ile birlikte baba Süleyman Yıldırım’ın çocukları için vermiş olduğu yaşam mücadelesinin karşısında yetkilerinin trajik aile dramına kayıtsız kalarak insanlık dışı hadiseye sahne oldu.

 

 

Kameralar karşısında şov yapıp kameralar kapandıktan sonra verilen sözlerin tutulmaması sizce ne kadar etik…

 

Urfaekspres.com kameralarına konuşan Süleyman Yıldırım’ın vermiş olduğu yaşam mücadelesini hep birlikte izleyelim.

 

 

 

 

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı