Haber Detayı
30 Nisan 2020 - Perşembe 18:11 Bu haber 761 kez okundu
 
Başkan Toprak’tan Emek ve Dayanışma Günü Mesajı
Ülkem Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfa İl Başkanı Halit Toprak, 1 Mayıs İşçi Bayramı Emek ve Dayanışma Günü ile ilgili kutlama mesajı yayımladı.
GÜNDEM Haberi
Başkan Toprak’tan Emek ve Dayanışma Günü Mesajı

Ülkem Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfa İl Başkanı Halit Toprak yayımladığı  kutlama mesajında; 1 Mayıs’ın barış, demokrasi ve güvenli bir gеlеcеk için mücadele günü olduğunun altını çizdi.

 

 

Başkan Toprak, "Dünyayı etksi altına alarak ülkemizde de yayılan ve pandemiye dönen Korona virüsün (Covit-19) günlük yaşamın birçok alanında olumsuz etkiye yol açtığı ve sağlık nedenleriyle ciddi tedbirler uygulandığı bilinmektedir. Ülkemizde ve Dünya'da kutlanan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nün böyle bir salgın döneminde meydanlarda kutlanması maalesef mümkün olmadığını belirten Başkan Toprak, birlik, dayanışma ve mücadele günü olarak kutlanan 1 Mayıs İşçi Bayramı kutlanırken bizler emekçinin emeğini bir güne sığdırmakla değil her zaman İşçi ve emekçi kardeşlerimizin yanında olduğumuzu, işçi kardeşlerimizin yaşadığı sorunların çözülmesi için çaba sarf edip, onların alın teri kurumadan haklarını teslim etmek için gayret göstermeliyiz.

 

Bu kalbi duygularımla Haksızlıkların, eşitsizliklerin, adaletsizliklerin ve ezilmenin olmadığı, emeğin sömürülmediği, aydınlık, eşit ve güzel bir dünyayı göreceğimiz günlerin geleceği umuduyla, bütün emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlarım.’’ İfadelerini kullandı.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı