Haber Detayı
09 Mayıs 2020 - Cumartesi 17:07 Bu haber 1406 kez okundu
 
Başkan Toprak’’ Annesiz Ev Issız Geceye Benzer’’
Ülkem Partisi genel başkan yardımcı ve Şanlıurfa İl Başkanı Halit Toprak,10 Mayıs Anneler Günü dolayısıyla yazılı kutlama mesajı yayımlayarak ‘’ Kalplerimizi sevgiyle kapsayan, varlıklarıyla bizi yaşama bağlayan tüm annelerimizin, anneler günü kutluyorum’’dedi.
GÜNDEM Haberi
Başkan Toprak’’ Annesiz  Ev Issız Geceye Benzer’’

Ülkem Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfa İl Başkanı Halit Toprak, yayımladığı yazılı kutlama mesajında duygularını şu sözlerle dile getirdi;

 

‘’ Ayaklarının altına cennet serilen elleri öpülesi sevgili annelerimiz en kıymetli varlıklarımızdır. Bizleri canından, ruhundan bir parça olarak görüp tüm ömürlerini bizlerin daha iyi olmamız için harcayan annelerimizin hakkı asla ödenemez. Bu bakımdan, bu anlamlı günde, annelerimizi mutlu etmek, annelerimizin yüreklerini sevgiyle doyurmak, onların ilgisine layık olmak hepimiz için asli bir görev olmalıdır. Hayatımız da Annelerimiz kutup yıldızı oldular. Nereye gidersek gidelim annelerimizin ışığının altında hep sevgileriyle uyuduk. Annelerimizin bize yansıttıkları ışıklarıyla doğru yolu bulduk. 

 

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyor; dünyanın bütün annelerine mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat diliyorum’’ diyerek mesajını sonlandırdı.

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı