Haber Detayı
21 Temmuz 2019 - Pazar 14:56 Bu haber 588 kez okundu
 
Başkan Kuş, kırsalda çalışmaları denetledi
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, hafta sonu mesaisinde kırsalda devam eden çalışmaları yerinde denetledi.
YAŞAM Haberi
Başkan Kuş, kırsalda çalışmaları denetledi

Eyyübiye Belediyesi Başkanı Mehmet Kuş, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı İlhami Günbeği ve ilgili birim amirleriyle birlikte ekiplerin sürdürdüğü çalışmaları yerinde denetleyip, bölge sakinleriyle bir araya geldi. Başkan Kuş ve beraberindeki heyet ilk olarak Tekyamaç mahallesine geçti. Burada Mahalle Muhtarı ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Kuş, çalışmaları yerinde denetleyip, vatandaşların taleplerini dinledi.

 

Başkan Kuş beraberindekilerle birlikte daha sonra Kırkmağara mahallesine geçti. Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından biten mahalle içi yolları kontrol eden Başkan Kuş, bölge sakinlerinin park alanı ve çocuk oyun grubu talebini kırmayarak, ilgili birime talimat verdi.

 

 Mahallelerinde sürdürülen çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren Mahalle Muhtarları ve vatandaşlar Başkan Kuş’a teşekkür etti. Kuş, “Adaylık sürecindeki tüm kırsal mahallelerimizde temaslarda bulunmuştuk. Payamlı’da vatandaşlarımıza şantiye kuracağımızı ifade etmiştik. Şantiyemizi kurduk ve bölge halkının taleplerini karşılıyoruz. Bundan sonraki süreçte de şantiyemiz kırsal mahallelerde devamlı olacak şekilde çalışmalarını sürdürecekler. Tekyamaç mahallemizde stabilize ve mahalle içi yol yapımı hızlı bir şekilde devam ediyor. Arkadaşlarımızın hızlı çalışmasıyla bu bölgedeki çalışmalarımızı bitirip diğer kırsal mahallelerimizde bir bir çalışma yürüteceğiz. Vatandaşlarımızın taziye evi taleplerini de ilerleyen süreçte tek tek karşılayacağız. İlaçlamayla ilgili taleplerini yerine getirdik ve şu anda kırsal mahallelerimizde de bu sıkıntıyı giderdik. Yine Kırkmağara mahallemizde çalışmalarımız tamamlanmış durumda. Mahallemize yeni yollar kazandırdık. Bizlerden park alanı ve çocuk oyun grupları talep edildi. İnşallah bu hizmetleri de en kısa zamanda mahallemize kazandırmış olacağız. Göreve gelir gelmez 2 şantiye kuracağımızı ve bunlardan birinin Yardımcı bölgesinde diğerinin de Payamlı bölgesinde olacağını ifade etmiştik. Çok şükür gelir gelmez bunu gerçekleştirdik. Ama baktık ki yetmiyor hemen talimat verdik ve şantiye sayısını 3’e çıkardık. Eyyübiye’m her şeyin en güzeline layık dedik ve en güzelini yapmaya devam ediyoruz. “ dedi.  

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı