Haber Detayı
23 Mayıs 2020 - Cumartesi 17:44 Bu haber 1239 kez okundu
 
Başkan Halit Toprak’tan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı
Ülkem Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfa İl Başkanı Halit Toprak, Ramazan Bayramı münasebetiyle yazılı olarak kutlama mesajı yayımladı.
SİYASET Haberi
Başkan Halit Toprak’tan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Ülkem Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfa İl Başkanı Halit Toprak, mesajında;’’Ramazan Bayramı’nda bu yıl sevdiklerimizden ayrı kalarak yüreklerimiz buruk olacak. Durum her ne kadar böyle olsa da geleceğe umutla bakarak bizler daha güzel bayramlar yaşamak için evlerimizden dışarıya çıkmayarak tedbirimizi almalıyız’’ İfadelerini kullanarak duygularını şu sözlerle paylaştı.

 

 

‘’Bilindiği üzere tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kendisini gösteren pandemi salgını nedeniyle toplum olarak zorlu bir süreçten geçmekteyiz. İçinde bulunduğumuz bu süreci en az zararla atlatabilmek gerek ailemiz,  gerek yakınlarımız gerek sevdiklerimiz ve tüm halkımızın sağlığı ve geleceği açısından büyük önem teşkil etmektedir. Bunun üzerine devletimizin almış olduğu tedbirlere toplum olarak itinayla özen göstermemiz gerekiyor. Bizler her birimiz önce ailemizin sonra içinde bulunduğumuz toplum ve aziz milletimizin geleceği açısından üzerimize düşen sorumluluk bilinciyle hareket ederek şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada bu süreci başarıyla atlatacağımıza yürekten inanıyorum.

 

Bu kalbi duygularımla tüm vatandaşlarımın Ramazan Bayramınızı tebrik ediyor, bayramın başta İslam dünyası olmak üzere, tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum" dedi.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı