Haber Detayı
18 Mayıs 2020 - Pazartesi 16:57 Bu haber 1797 kez okundu
 
Başkan Halit Toprak'tan 19 Mayıs Mesajı
Ülkem Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfa İl Başkanı Halit Toprak,19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.
SİYASET Haberi
Başkan Halit Toprak'tan 19 Mayıs Mesajı

Covid 19 salgını ile mücadele ettiğimiz bu zor günlerde resmi kutlamaların iptal edilmesi ve halkın evlere kapanması kutlamaların önüne geçemediğine vurgu yapan Ülkem Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfa il başkanı Halit Toprak, büyük bir hüzün ile idrak edeceğimiz 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın zor zamanlarda birlik ve beraberlik duygularıyla kenetlenmesini bilen milletin en özel günlerinden biri olduğunu belirtti.

 

 

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Türk Milletinin kaderini değiştiren bu anlamlı günü başta gençlerimize armağan etmiştir. Bu nedenle de gençlerimizi kendine güvenen, bilgili, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan, çalışkan ve üretken insanlar olarak yetiştirmek en önemli görevimiz olmalıdır. Genç nesillerimizin, mazimizden aldıkları ilhamla, Türkiye'yi daha da büyütmek, hedeflerine ulaştırmak için özveriyle çalışacağına yürekten inanıyoruz. Bugünle yarın arasındaki köprü olan gençliğimiz aydınlık yarınlarımızın ve Türkiye Cumhuriyeti’nin teminatıdır. Ülkem Partisi olarak bizler gençlerimize güveniyoruz.

 

Bu düşüncelerle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnetle anarken, sevgili gençlerimizin ve tüm milletimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 101. yılını yürekten kutluyor, selam ve sevgilerimi sunuyorum.”İfadelerini kullandı

 

 

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı