Haber Detayı
16 Nisan 2017 - Pazar 11:54 Bu haber 1167 kez okundu
 
Başkan Ekinci Oyunu Kullandı
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, sandık başına gitti. Başkan Ekinci, oyunu köyünde kullanırken vatandaşları da sandığa gelmeye davet etti.
GÜNDEM Haberi
Başkan Ekinci Oyunu Kullandı

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Anayasa değişikliğini kapsayan referandum için sandık başına gitti. Başkan Ekinci oyunu eşi Ayşe Ekinci ile birlikte Eyyübiye ilçesine bağlı Bozöyük mahallesinde kullandı. 2032 numaralı sandıkta oyunu kullanan Başkan Ekinci ‘’Oyumuzu kullandık. Vatandaşlık görevimizi yerine getirdik. 16 Nisan’ın milletin iktidarını daha da güçlendireceği bir gün olmasını diliyoruz. ’’ dedi.

Sandık başında oyunu kullanan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, “Bugün biliyorsunuz Türkiye genelinde halk oylamasına gidiliyor. Yeni Türkiye adına herkes oyunu kullanıyor. Biz de geldik oyumuzu kullandık ve vatandaşlık görevimizi yerine getirdik. Buradan çıkacak sonucun ülkemizin geleceği açısından aydınlık yarınlar için güçlü bir ‘Evet’ olmasını diliyor ve talep ediyoruz. İnşallah ta öyle olacaktır. İnanıyoruz ki bundan sonraki Türkiye çok daha güçlü olacaktır. 16 Nisan bir milattır. Milletin iktidarını güçlendireceği gündür diye düşünüyor ve diliyoruz. “dedi.

(Haber Merkezi)

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı